+8613684940952 Кевин
+8617370025851 Мике
  • Пуно име: Спорт Лисабон и Бенфика
  • надимак(и): Орлови (Орлови) Инкарнирани (Црвени) Славни (Славни)
  • Основано: 1904/2/28 (пре 117 година) као Спорт Лисбоа
  • Гроунд: Естадио да Луз Лисабон, Португал
  • Капацитет: 64,642
  • председник: Луис Филипе Виеира
  • Главни тренер: Хорхе Јесус
  • Леагуе: Премијер лига
  • Леагуе: Аргентинска прва лига
  • 2020–21: Прва лига, 3

Бенфика