+8613684940952 Кевин
+8617370025851 Мике
 • Пуно име: Фудбалски клуб Ренџерс
 • надимак(и): Герс
 • : Тхе Лигхт Блуес
 • : Тхе Тедди Беарс
 • Основано: фебруар 1872;пре 147 година
 • Гроунд: Иброк стадион
 • Капацитет: 50,817
 • Власник: Фудбалски клуб Ренџерс Лтд
 • председавајући: Даве Кинг
 • Менаџер: Стевен Геррард
 • Леагуе: Сцоттисх Премиерсхип
 • 2018–19: Сцоттисх Премиерсхип, 2. од 12

Гласгов Рангерс